İngilizce Dersi için Akıllı Tahta Yazılımları- Fairyland 4

Yazar: digitalsinif Tarih: 1 Ağustos 2015 | 18:37


 


~~...Dosya Bilgisi...~~
Dosya Adı:  Fairyland 4
Dosya İçeriği: Smartboard software
Dosya Boyutu: 1.25 GB (6 part)
Sunucu: Yandex Disk
Durum: Yüklendi


~~...AÇIKLAMA...~~
Fatih projesiyle okullarımıza akıllı tahtalar kurulmaya devam ediyor. İngilizce dersleri akıllı tahta yazılımlarıyla daha etkili ve verimli olmaya başlamıştır. Akıllı tahta yazılımlarıyla ders içinde Okuma,dinleme, ve konuşma etkinlikleri,oyunlar oynatılabilmekte ve kısa videolarla dersler daha ilgi çekici olmaya başlamıştır.
Fairyland 1-4 Serisi  ilkokul öğrencileri için başlangıç seviyesinde olan kitabın akıllı tahta uyumlu yazılımıdır.Fairyland serisi ilkokul 2. sınıftan itibaren akıllı tahta olan sınıflarda rahatlıkla kullanılabilir. Fairyland 4 yazılımı 4 modülden oluşmakta, yazılım içinde oyunlar, videolar ve diğer multimedia araçları bulunmaktadır. Fairyland Serisi Akıllı tahta yazılımlarının tamamı sitemizde mevcuttur.

~~...İNDİRME...~~
Dosya boyutu nedeniyle ve indirme kolaylığı sağlaması için dosya 200 mb'lık partlara bölünmüştür.
1. Aşağıdaki linklerden 6 partı da indirin.
2. İndirme işlemi sonrası dosyaları rar'dan çıkartın. (Bilgisayarınızda Winrar'ın en son sürümü yüklü olsun)
3. Rar'dan çıkarma işleminde hata alıyorsanız herhangi bir partı eksik indirmiş olabilirsiniz. Hata veren partı tekrar indirin
4. Rar'dan çıkardıktan sonra kuruluma geçebilirsiniz

~~...KURULUM...~~
Yazılımı kurmadan çalıştırabilirsiniz. Fairyland 4 IWB  klasörü içindeki içindeki Fairyland_4 dosyasına tıklayın,yazılım hemen çalışmaya başlayacaktır. İyi Çalışmalar

Not: İndirmek için Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin Sağ üst köşede aşağıdaki resimde olduğu gibi Reklamı Geç butonuna tıklayın, işlem tamamdır.


0 yorum:

Yorum Gönder

Site içi Arama Yapın

Like us on Facebook
Follow us on Twitter
Recommend us on Google Plus
Subscribe me on RSS