Home » , , , , , , » İngilizce Dersi için Akıllı Tahta Yazılımları- Speakout Elementary Active Book

İngilizce Dersi için Akıllı Tahta Yazılımları- Speakout Elementary Active Book

Yazar: digitalsinif Tarih: 21 Aralık 2014 | 13:17


~~...Dosya Bilgisi...~~
Dosya Adı: Speakout Elementary Active Book
Dosya Türü:  exe in rar
Seviye: A2
Dosya Boyutu: 2.06gb (toplam 10 part)
Sunucu: Yandex Disk
Durum: Yüklendi

~~...Açıklama...~~
Fatih projesiyle okullarımıza akıllı tahtalar kurulmaya devam ediyor. İngilizce dersleri akıllı tahta yazılımlarıyla daha etkili ve verimli olmaya başlamıştır. Akıllı tahta yazılımlarıyla ders içinde Okuma,dinleme, ve konuşma etkinlikleri,oyunlar oynatılabilmekte ve kısa videolarla dersler daha ilgi çekici olmaya başlamıştır.
Digitalsinif sitesi olarak öğretmen arkadaşlarımıza faydalı olabilecek akıllı tahta yazılımlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce  Access 1-2-3-4,  Upload 1-2, Cosmic B1 ve Upstream Elementary Akıllı tahta yazılımlarını paylaşmıştık.(Arama çubuğundan ismini aratarak ulaşabilirsiniz). Şimdi de  Speakout Elementary Kitabının Akıllı tahta yazılımını aşağıdaki linklerden indirebileceksiniz.Speakout Elementary A2 seviyesi için uygundur.


~~...İNDİRME ve KURULUM...~~
Dosya boyutu büyük olduğu için ve kesilmeden indirme kolaylığı için 200MB'lık 10 parça halindedir.(9x200mb+1x157mb) Aşağıdaki 10 partı da indirin ve Rar dosyasından çıkartın. Rar'dan çıkartırken herhangi bir part eksik inmişse hata verir, o partı tekrar indirin.
Yazılım kurulum gerektirmez. Klasör içindeki Start_PC simgesine tıklayın, yazılım hemen çalışmaya başlayacaktır. İyi Çalışmalar
Not: İndirmek için Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin Sağ üst köşede aşağıdaki resimde olduğu gibi Reklamı Geç butonuna tıklayın, işlem tamamdır.1 yorum:

Site içi Arama Yapın

Like us on Facebook
Follow us on Twitter
Recommend us on Google Plus
Subscribe me on RSS