İngilizce Dersi için Akıllı Tahta Yazılımları- Cosmic (B.1)

Yazar: digitalsinif Tarih: 28 Eylül 2014 | 18:41


~~...Dosya Bilgisi...~~
Dosya Adı:  Cosmic B1
Dosya İçeriği: Smartboard software
Dosya Boyutu: 526 mb
Sunucu: Yandex
Durum: Yüklendi

~~...AÇIKLAMA...~~
Fatih projesiyle okullarımıza akıllı tahtalar kurulmaya devam ediyor. İngilizce dersleri akıllı tahta yazılımlarıyla daha etkili ve verimli olmaya başlamıştır. Akıllı tahta yazılımlarıyla ders içinde Okuma,dinleme, ve konuşma etkinlikleri,oyunlar oynatılabilmekte ve kısa videolarla dersler daha ilgi çekici olmaya başlamıştır.
Digitalsinif sitesi olarak öğretmen arkadaşlarımıza faydalı olabilecek akıllı tahta yazılımlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce  Access 1-2-3-4,  Upload 1-2 ve Upstream Elementary Akıllı tahta yazılımlarını paylaşmıştık.(Arama çubuğundan ismini aratarak ulaşabilirsiniz). Şimdi de Cosmic B1 Kitabının Akıllı tahta yazılımını aşağıdaki linklerden indirebileceksiniz. Bu yazılımda üstteki görseldeki konular modüller halinde mevcuttur. Cosmic  Active Book B1seviyesi için uygundur. 

~~...KURULUM...~~
Yazılımı ister bilgisayarınıza/Akıllı tahtanıza kurabilir, isterseniz kurmadan da çalıştırabilirsiniz. İndirme işlemini bitirdikten sonra rar'dan çıkartın.Cosmic B1 Active Book Klasörü içindeki CosmicB1 uygulamasına tıklayın,yazılım hemen çalışmaya başlayacaktır. İyi Çalışmalar


2 yorum:

 1. linkler kırılmışlar, imkan varsa yandiskte yeniden paylaşabilirmisiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Yorumunuz için teşekkürler. Kırık linkli dosyalar Yandex'e yüklenme işlemi başlamıştır. En kısa zamanda yandex linklerden indirebilirsiniz.
   İyi çalışmalar

   Sil

Site içi Arama Yapın

Like us on Facebook
Follow us on Twitter
Recommend us on Google Plus
Subscribe me on RSS