Home » , , » Hitfile Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)

Hitfile Sitesinden Dosya İndirme (Resimli Anlatım)

Yazar: digitalsinif Tarih: 10 Haziran 2014 | 21:14


Sitemizde paylaştığımız çoğu dosya indirme bağlantıları Turbobit kardeş sitesi olan hitfile sitesinde de barındırılmaktadır. Bu yazımızda sizlere hitfile'den 4 adımda nasıl kolayca dosya indirebileceğinizi görsel olarak anlatacağız
.

1. ADIM:  Hitfile bilindiği üzere ücretli ve ücretsiz indirmeye olanak tanıyan dosya indirme sitelerinden biridir. Ücretsiz indirmek için görselde de işaretlendiği gibi Free of Charge seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Unutmayınız ki ücretsiz indirme bağlantısı ile indirdiğinizde indirme hızınız ücretli seçeneklere göre daha yavaş olacaktır.Ayrıca aynı anda birden fazla veya arka arkaya dosya indirmeye izin vermemekte belli bir süre sizi bekletmektedir. Hızlı ve çoklu dosya indirmek için ücretli seçeneklerini kullanabilirsiniz. SMS, webmoney, veya kredi kartınız ile kolayca ödeme yapıp hızlı ve daha çok dosya indirebilirsiniz.


2. ADIM: İlk görseldeki gibi ücretsiz seçeneğini işaretlediğinizde bu sayfaya yönlendirecek. Karakterleri girip indirme bağlantısına tıklayın.


3.ADIM: Geri sayımın bitmesini bekleyin. Süre bitiminde indirme bağlantınız gözükecektir. Ücretsiz arka arkaya dosya indireceğinizde bu süre daha uzun olabilir.


SON ADIM: Dosyanız indirmeye hazır linke tıklayıp dosyanızın tamamen inmesini bekleyiniz. Tam inmeden internet bağlantınız koparsa veya kapatırsanız dosyanızı baştan indiriniz yoksa eksik dosyalardan dolayı hata alırsınız.
İndirme ile halen sorun yaşıyorsanız bize yorum kısmından, facebook sayfamızdan veya digitalsinif@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

2 yorum:

 1. kardeş boyle bırsey gelmıyor lımıt reached dıyor hep yardım edermısın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Eğer arka arkaya dosya indirmeye çalışırsanız 10 dk bekletiyor. Modemi açıp kapatırsanız sıfırlanır

   Sil

Site içi Arama Yapın

Like us on Facebook
Follow us on Twitter
Recommend us on Google Plus
Subscribe me on RSS