Home » , , , , , , » İngilizce Dersi için Akıllı Tahta Yazılımları- Speakout Starter Active Book

İngilizce Dersi için Akıllı Tahta Yazılımları- Speakout Starter Active Book

Yazar: digitalsinif Tarih: 20 Aralık 2014 | 17:59


~~...Dosya Bilgisi...~~
Dosya Adı: Speakout Starter Active Book
Dosya Türü:  exe in rar
Seviye: A1
Dosya Boyutu: 1.25gb (toplam 7 part)
Sunucu: Yandex Disk
Durum: Yüklendi

~~...Açıklama...~~
Fatih projesiyle okullarımıza akıllı tahtalar kurulmaya devam ediyor. İngilizce dersleri akıllı tahta yazılımlarıyla daha etkili ve verimli olmaya başlamıştır. Akıllı tahta yazılımlarıyla ders içinde Okuma,dinleme, ve konuşma etkinlikleri,oyunlar oynatılabilmekte ve kısa videolarla dersler daha ilgi çekici olmaya başlamıştır.
Digitalsinif sitesi olarak öğretmen arkadaşlarımıza faydalı olabilecek akıllı tahta yazılımlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce  Access 1-2-3-4,  Upload 1-2, Cosmic B1 ve Upstream Elementary Akıllı tahta yazılımlarını paylaşmıştık.(Arama çubuğundan ismini aratarak ulaşabilirsiniz). Şimdi de  Speakout Starter Kitabının Akıllı tahta yazılımını aşağıdaki linklerden indirebileceksiniz.Speakout Starter A1 seviyesi için uygundur.


~~...İNDİRME ve KURULUM...~~
Dosya boyutu büyük olduğu için ve kesilmeden indirme kolaylığı için 200MB'lık 7 parça halindedir.(6x200mb+1x74mb) Aşağıdaki 7 partı da indirin ve Rar dosyasından çıkartın. Rar'dan çıkartırken herhangi bir part eksik inmişse hata verir, o partı tekrar indirin.
Yazılım kurulum gerektirmez. Klasör içindeki Start_PC simgesine tıklayın, yazılım hemen çalışmaya başlayacaktır. İyi Çalışmalar
Not: İndirmek için Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin Sağ üst köşede aşağıdaki resimde olduğu gibi Reklamı Geç butonuna tıklayın, işlem tamamdır.


1 yorum:

  1. Mrb,
    Speakout Starter ve Elementary 2nd edition akıllı tahta materyaline nereden ulaşabilirim acaba?

    YanıtlaSil

Site içi Arama Yapın

Like us on Facebook
Follow us on Twitter
Recommend us on Google Plus
Subscribe me on RSS