Starboard for Fatih Kurulumu [Resimli Anlatım]

Yazar: digitalsinif Tarih: 22 Eylül 2012 | 20:40


Fatih Projesi kapsamında okullara akıllı/etkileşimli tahtalar kurulmaya başlandı. Kurulan tahtalarda yazılım olarak Hitachi Starboard yazılımı kullanılmaktadır.Şimdi sizlere adım adım bu yazılımın kurulumunu resimli olarak anlatacağım.1. Adım: Yazılımı İndirme: 
Eğer elinizde yazılım CD'si yoksa yazılımı indirmek için tıklayın

Not: Yazılımı kişisel bilgisayarınıza yüklemeyi düşünüyorsanız bilgisayarınız üst resimdeki sistem gereksinimlerini karşılıyor olmalı (Piyasada bu gereksinimleri karşılayamayacak bilgisayar kalmamıştır herhalde :) )


2. Adım: Kurulumu Gerçekleştirme: 
Yazılımı indirdikten sonra exe dosyasına çift tıklayarak kur sihirbazını çalıştırın. Resimde de gördüğünüz gibi ilk gelen ekranda İleri'ye tıklayın,Sözleşmeyi Kabul Ediyorum seçeneğini işaretleyip İleri'yi tıklayın.Yine gelen ekranda değişiklik yapmadan İleri'yi tıklayın.

Yükleme tamamlandığında Son seçeneğine tıklayın.Windows xp veya Vista kullananlar için Windows Media Encoder kurulumu açılacaktır. İleri'ye tıklayıp bu kurulumu da tamamlayınız. Windows 7 kullanıcıları için bu seçenek çıkmayacaktır.

3.Adım: Yazılımı Başlatma: 
Son seçeneğine tıkladıktan sonra Kurulum Sihirbazı kapanır artık masaüstündeki Starboard Software kısayoluna tıklayıp yazılımı başlatabilirsiniz.

İyi Çalışmalar...

0 yorum:

Yorum Gönder

Site içi Arama Yapın

Like us on Facebook
Follow us on Twitter
Recommend us on Google Plus
Subscribe me on RSS